Гвардійці Одещини оперативно надали допомогу після влучань дронів
Військовослужбовці 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України оперативно відреагували на чергову атаку дронами-камікадзе, яка сталася вночі в Одесі.
Гвардійці швидко прибули на місця влучань ворожих дронів типу «Шахід», оточили небезпечні ділянки, серед яких — багатоповерховий житловий будинок та у взаємодії з підрозділами ДСНС та Національної поліції забезпечили безпеку для мешканців.
Крім того, військові обмежили доступ до одного з ринків міста, де виникла пожежа, та не допустили випадків мародерства.
«Дякуємо гвардійцям за те, що миттєво зреагували. Вони всю ніч були поруч, допомагали людям, заспокоювали, слідкували за порядком. Без них усе могло бути набагато складніше», — каже один з підприємців.
Попри те, що повномасштабне вторгнення рф триває, а ворог не припиняє ракетні та дронові обстріли цивільної інфраструктури, українці не здаються. Бійці 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ завжди готові прийти на допомогу та зробити все можливе для безпеки наших громадян.