Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Державні закупівлі

Розділ “Державні закупівлі” на нашому сайті створений з метою забезпечення відкритості та прозорості проведення виконавчим органом селищної ради  закупівель товарів, робіт та  послуг за державні кошти. Ви можете ознайомитись з річними планами закупівель на поточний бюджетний рік, оголошеннями про проведення процедур державних закупівель та звітами про проведення державних закупівель,або інформацією щодо їх проведення, побачити, наскільки ефективно використовуються бюджетні кошти  на офіційному електронному майданчику державних закупівель PROZORRO за адресою https://prozorro.gov.ua/

ProZorro — це система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців.

Мета — прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Механізм закупівель за бюджетні кошти регулюється Законом України «Про публічні закупівлі» відповідно до положень зазначеного Закону усі процедури державних закупівель здійснюватимуться із застосуванням електронних засобів. Закон спрямовано на запровадження системи електронних закупівель та електронної системи оскарження, підвищення рівня конкуренції у сфері державних закупівель та зниження рівня корупції. Закон  вступив в дію з   з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року – для всіх замовників.

Join Us Facebook
Hrafik Pryyomu Likariv 300x160
Ugl 300x83
Eukraina
Banerbpd 200x80 300x120
Derzhavni Poslugy Onlajn
Facebook Pagelike Widget