Комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати
Голова комісії – Чорний Володимир Богданович – перший заступник Курісовського сільського голови
Заступник голови комісії – Душик Наталя Юріївна – головний спеціаліст фінансового відділу
Секретар комісії – Калюжна Алла Михайлівна – начальник загального відділу та відділу господарського забезпечення
Члени комісії:
- Приложенко Андрій Миколайович – начальник Центру надання адміністративних послуг
- Бойко Ірина Володимирівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі
Голова групи – Чорний Володимир Богданович – перший заступник Курісовського сільського голови
Члени групи:
- Усова Наталя Вікторівна- начальник Служби у справах дітей
- Петльоха Павло Петрович – староста Сербківського старостинського округу
- Гуменюк Вадим Андрійович – староста Новомиколаївського старостинського округу
- Бойко Любов Олександрівна – фахівець із соціальної роботи сектор соціальної роботи
- Медичні працівники (за згодою)
Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури
Голова – Ушенко Сергій Григорович – перший заступник Курісовського сільського голови
Секретар комісії – головний спеціаліст загального відділу та відділу господарського забезпечення Калюжна Тетяна Миколаївна
Члени комітету:
- Петльоха Павло Петрович – староста Сербківського старостинського округу
- Гуменюк Вадим Андрійович – староста Новомиколаївського старостинського округу
- Калюжна Алла Михайлівна – начальник загального відділу та відділу господарського забезпечення
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Голова комісії – Чорний Володимир Богданович – перший заступник Курісовського сільського голови
Заступник голови комісії – Петльоха Павло Петрович- староста Сербківського старостинського округу
Секретар комісії – Приложенко Андрій Миколайович – начальник відділу забезпечення діяльності ЦНАП
Члени комісії:
- Чорновол Олександр Іполітович -начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту і туризму
- Гуменюк Вадим Андрійович – староста Новомиколаївського старостинського округу
- Дігдан Павло Олександрович – завідувач сектору благоустрою
- Рубченко Ігор Васильович – начальник КП “Сількомунгосп”
Адміністративна комісія виконавчого комітету
Голова комісії – Чорний Володимир Богданович – перший заступник Курісовського сільського голови
Секретар комісії – Калюжна Алла Михайлівна – начальник загального відділу та відділу господарського забезпечення
Члени комісії:
- Петльоха Павло Петрович – староста Сербківського старостинського округу
- – староста Новомиколаївського старостинського округу
- – головний спеціаліст загального відділу та відділу господарського забезпечення
Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою
Голова комісії – Чорновол Олександр Іполітович
Члени комісії:
- Мірза Віталій Євгенович
- Оліферчук Олександр Юрійович
- Яблонський Микола Миколайович
- Губчик Олександр Валерійович
Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики і регламенту, та гуманітарних питань
Голова комісії – Коренчук Світлана Олександрівна
Члени комісії:
- Попова Вікторія Вікторівна
- Баталіна Олена Петрівна
- Субочева Галина Олексіївна
- Дмитренко Олександр Миколайович
- Ананова Марина Валеріївна
Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Голова комісії – Антоненко Євгенія Анатоліївна
Члени комісії:
- Сетунова Оксана Петрівна
- Ручка Ольга Миколаївна
- Окорокова Тетяна Олександрівна
- Петровська Людмила Геннадіївна
Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту
Голова комісії – Рубченко Ігор Васильович
Члени комісії:
- Чернявська Тетяна Станіславівна
- Денцель Дем’ян Вікторович
- Купрій Олексій Олексійович