Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Протиправна поведінка засуджених

26.01.2022

фото2 (1)20 січня 2022 року, Березівським районним сектором з питань пробації №1 спільно з Березівським районним відділом поліції, проведено захід, спрямований на профілактику недопущення повторної злочинності серед клієнтів пробації, які перебувають на обліку в Березівському районному секторі пробації №1.

Інспектор Березівського районного сектору пробації №1 капітан внутрішньої служби Каніна Алла та ДОП СП Березівського РВП старший лейтенант поліції Грицай Сергій роз’яснили наслідки вчинення повторних кримінальних правопорушень, наголосили, що у разі скоєння нового кримінального правопорушення в період іспитового строку до покарання за новий злочин буде приєднано покарання за попереднім вироком та іншого шансу виправитися в умовах без ізоляції від суспільства їм надано не буде.

Після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов’язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання. Якщо засуджений не виконує покладені на нього обов’язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на
шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.

ДОП СП Березівського РВП Сергій Грицай роз’яснив клієнтам пробації, що адміністративна відповідальність настає за вчинення
адміністративних проступків, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення. В нашій країні адміністративним проступком визначається протиправне винне діяння, яке посягає на державний або громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яке законодавством передбачено адміністративну відповідальність. Право призначати адміністративні стягнення, крім суду, мають також і органи внутрішніх справ. В Україні законом передбачені такі види адміністративних стягнень як попередження, штраф, позбавлення спеціального права, оплатне вилучення предмета, адміністративний арешт, виправні роботи.

На закінчення заходу інспектор сектору пробації та дільничний офіцер поліції разом з клієнтам пробації обговорили основні причини, що спонукають людей до протиправних дій, взаємозв’язок негативних соціальних явищ із протиправною поведінкою, обговорили особливості поведінки та характеру кожного присутнього, які можуть призвести до протиправної поведінки та як не допустити цього.

Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)