Робота в медичній сфері — це щоденний подвиг, який, проте, пов’язаний із серйозними професійними ризиками. Лікарі, медсестри та лаборанти постійно контактують із біологічними чинниками, хімічними речовинами, працюють у режимі цілодобових чергувань та колосального психоемоційного навантаження.
Як мінімізувати ці ризики та зберегти здоров’я медичного персоналу?
Саме це питання фахівці Південного міжрегіонального управління Держпраці обговорили на круглих столах із колективами КНП «Подільська міська лікарня» та КНП «Подільська районна лікарня» на Одещині.
Під час зустрічей акцентували увагу на ключових аспектах:
Безпека на робочому місці: як знизити вплив дезінфекційних засобів, медикаментів та біологічних факторів.
Профілактика: важливість обов’язкових медоглядів та правильного використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).
Ментальна стійкість: профілактика професійного вигорання та психосоціальна підтримка на робочому місці.
Здоровий медичний працівник — це запорука якісної та своєчасної допомоги пацієнтам. Дотримання правил охорони праці та системний контроль за умовами роботи є надійним щитом від професійних захворювань!
Дізнайтеся більше про те, як працювати безпечно, у новому практичному розділі Держпраці: safe.pratsia.in.ua
#Держпраці #Одещина #ОхоронаПраці #ЗдоровяМедиків #БезпекаПраці #Медицина #ПсихосоціальнаПідтримка












