Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Чат-бот «Є-протез» в мережі Телеграм, для військових і цивільних, які постраждали від бойових дій російсько-української війни та отримали ампутації кінцівок.

02.04.2024

Громадська спілка «Бізнес інкубатор груп Україна» у партнерстві з компанією «Одеські інженерні мережі», Агенцією діджитал-маркетингу «Інвеб» та групою «Хард Лаб Акселератор» розробила чат-бот «Є-протез», на базі соціальної мережі Телеграм, для військових і цивільних, які постраждали від бойових дій російсько-української війни та отримали ампутації кінцівок.
Мета створення чат-бота – сприяти підвищенню якості життя людей з інвалідністю внаслідок ампутацій, які постраждали від російсько-української війни, шляхом надання легкого доступу та спрощення пошуку необхідної інформації про можливості з безоплатного сучасного протезування та реабілітації за світовими стандартами.
Наразі чат-бот «Є-протез» діє у тестовому режимі. Інформація на ньому постійно оновлюється та доповнюється. Посилання на чат-бот: https://t.me/EProtez_bot
В планах команди – створення інтерактивної веб-платформи, на якій буде розміщена найповніша інформація про можливості протезування та реабілітації в Україні та за кордоном.
У зв’язку з вищезазначеним, з метою інформування населення просимо довести зазначену інформацію до територіальних громад та розмістити її на власних інформаційних ресурсах.
—————————————————————————————————————————————–
З повагою, начальник відділу соціального захисту населення Курісовської сільської ради
Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)