Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Інформаційне повідомлення з питань одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб

26.08.2021

Шановні платники податків!

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що для зручності Державна податкова служба України, відповідно до п.42 прим. 1.2 ст. 42 прим. І Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-У1 (із змінами та доповненнями), надає можливість платникам засобами телекомунікаційного зв’язку самостійно здійснювати звірки розрахунків з державним і місцевим бюджетами та отримати документ, що підтверджує стан розрахунків, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету із накладенням кваліфікованого електронного підпису посадової особи контролюючого органу та кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу.

Для отримання вказаних сервісів ДПС платнику необхідно перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/ до Електронного кабінету або через офіційний вебпортал ДПС.

Для подання запиту на отримання витягу про стан розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС в приватній частині Електронного кабінету платнику податків необхідно:

КРОК 1: потрапити до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету через ідентифікацію з використанням електронного цифрового підпису будь- якого надавача електронних довірчих послуг;

КРОК 2: перейти в меню «Заяви, запити для отримання інформації» та обрати потрібну форму документу – «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС» (код форми “J/F1300204 залежно від типу платника: юридична чи фізична особа),

КРОК 3: форма Запиту заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків;

КРОК 4: підписати та надіслати Запит;

КРОК 5: отримати витяг за результатами обробки у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

Наведена інформація відображається станом на момент звернення та містить відомості по кожному виду платежу.

Звертаємо увагу, що підтвердженням подання в ДПС Запиту с отримання платником податків Квитанції в електронному вигляді, в якій зазначено дату та номер реєстрації відповідного запиту.

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом платники податків мають можливість ознайомитися з кожним розділом сервісу у вкладці «Допомога» або звернутися до ДПС за телефоном: 0 800 501 007.

Join Us Facebook
Hrafik Pryyomu Likariv 300x160
Ugl 300x83
Eukraina
Banerbpd 200x80 300x120
Derzhavni Poslugy Onlajn
Facebook Pagelike Widget