Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Курісовська громада зібрала 204 тисячі гривень на ЗСУ

21.10.2022

У п’ятницю, 21 жовтня, в Курісовській громаді відбувся благодійний ярмарок до Дня села Курісове, Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва на підтримку ЗСУ.

Захід був дуже урочистий та колоритний, серед гостей: народний депутат України Степан Чернявський, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, депутати Березівської районної ради, представники Березівського РТЦК та СП, Березівського РВ ДСНС, голова Іванівської селищної ТГ та військові 28 окремої механізованої бригади.

На благодійному ярмарку жителі громади та гості могли придбати смаколики, кулінарні вироби та сувеніри місцевих школярів, господинь та підприємців. Також відбувся фестиваль місцевих колективів народної творчості.

«Ми дякуємо всім і кожному за активну участь та вкладення душі у цей чудовий захід. На ярмарку було зібрано 204 100 грн, ці кошти підуть на підтримку наших воїнів, які кожного дня ціною свого життя вибивають ворога з території нашої неньки України», — розповів голова громади Валентин Григоржевський.

Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)