Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

«Ми за майбутнє без туберкульозу»

23.09.2021

Проблема туберкульозу в Україні не втрачає своєї актуальності і залишається пріоритетною. Поінформованість населення вважається одним із найвагомі­ших засобів профілактики соціально небезпечних хвороб, до яких належить і туберкульоз. Туберкульоз — інфекційне захворювання, яке викликає міко­бактерія туберкульозу. Збудник туберкульозу був відкритий 24 березня у 1882 році німець­ким вченим Робертом Кохом.

З метою поінформованості клієнтів пробації про небезпечну хворобу, 14 вересня 2021 року на базі Березівського районного сектору з питань пробації №1 було проведено тематичний захід тему: «Ми за майбутнє без туберкульозу» за участю лікаря Березівського міжрайонного протитуберкульозного кабінету/кабінету довіри КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Любов’ю Кінарьовою.

Під час заходу Любов Кінарьова розповіла присутнім про шляхи поширення збудника туберкульозу, як запобігти захворюванню, про лікування туберкульозу та як зміцнити здоров’я та підвищити опір хворобі.

По завершенню заходу Любов Кінарьова зробила окремий наголос і звернула увагу присутніх на те, що туберкульоз виліковний! Своєчасне звернення до лікаря і правильне застосування препаратів гарантує лікування до 95% хворих. Лікування довготривале, протягом декіль­кох місяців. Але хворі, буває, відволікаються від лікування, перери­вають його або забувають прийняти ліки своєчасно, ось тоді й ви­никає стійкість мікобактерії до ліків і туберкульоз, майже, нічим неможливо вилікувати. Щоб цього не сталося, треба пам’ятати, що ваше здоров’я і ваша доля у ваших руках.

Join Us Facebook
Hrafik Pryyomu Likariv 300x160
Ugl 300x83
Eukraina
Banerbpd 200x80 300x120
Derzhavni Poslugy Onlajn
Facebook Pagelike Widget