Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Прозорість і підзвітність: попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів

09.02.2024

Головною метою діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при обласній державній адміністрації є попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів.
Можливість посадових осіб на свій розсуд обирати метод визначення очікуваної вартості та штучно її завищувати з метою незаконного збагачення належить до корупційних ризиків високого рівня.
Всім замовникам наполегливо рекомендуємо користуватися наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, яким затверджено примірну методику визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пам’ятайте: висока вартість закупівлі може стати сигналом для більш детального аналізу та перевірки, зокрема, щодо можливих корупційних практик.
Під час війни публічні закупівлі набули особливої уваги з боку контролюючих органів та суспільства.
Не ризикуйте!
Суспільство почало цікавитися доцільністю закупівель, і обласна державна адміністрація дуже цінує допомогу громадськості у цій роботі.
Нагадуємо, що ви можете повідомити про сумнівні тендери за допомогою чат-боту @TenderConrtol_bot (https://web.telegram.org/a/#6985579417) або на сайті ОДА:https://docs.google.com/
Можливо, це ілюстрація кавоварка, чашка для кави та текст
Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)