Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

Щорічний звіт депутатської фракції «ВО «Батьківщина» в Курісовській сільській раді за 2022 рік

26.01.2023

Фракція «ВО «Батьківщина» складається із семи депутатів: Чорновол О. І. (голова фракції), Бугайчук Н. А.,  Губчик О. В., Коренчук С. О., Петровська Л. Г., Ручка О. М., Чернявська Т. С.

Представники фракції входять до чотирьох комісій, а саме:  постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного    співробітництва,  постійної комісії  з питань прав людини, законності,  депутатської  діяльності, етики і регламенту та  гуманітарних питань,  постійної комісії  з питань земельних відносин, природокористування, планування  території, будівництва, архітектури та  благоустрою, постійної  комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Не дивлячись на те, що розпочалася агресія російської федерації і проходять активні бойові  дії жоден з  членів фракції не покидав території України та  депутати продовжують виконувати свої депутатські обов’язки.

Член фракції ВО «Батьківщина» Губчик О.В. в березні 2022 року добровольцем пішов захищати  незалежність та суверенітет нашої Батьківщини.

Протягом 2022 року депутати відвідали практично усі пленарні засідання сесій та комісій, підтримуючи важливі рішення та проекти, обговорювали проблемні ситуації, що виникали у тій чи іншій галузі господарської діяльності.

Фракція «ВО «Батьківщина» працювала над важливими питаннями різновекторного розвитку Курісовської громади та приймала активну участь в розробці Стратегії розвитку Курісовської сільської територіальної громади, відстоювала питання соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, економічного розвитку, тощо.

Депутати фракції приймають активну участь у житті громади та у вирішенні  проблемних питань мешканців.

На час воєнного стану гостро постало питання надання гуманітарної допомоги жителям громади. На звернення депутатів фракції до  заступника голови Одеської обласної ради, голови  Одеської обласної  партійної організації «ВО «Батьківщина» Радковського О. В. та до депутата Березівської районної ради від ВО «Батьківщина» Сорохманюка В. О.  багаторазово надавалася гуманітарна допомога жителям нашої громади, а саме продукти харчування, памперси для дорослих і дітей, засоби особистої гігієни, дитяче харчування.

Депутати фракції «ВО «Батьківщина» активно долучалися до зборів допомоги ЗСУ.

Завдяки злагодженій роботі з іншими депутатами,  за звітний період вдалось прийняти важливі рішення, напрацювати стратегію розвитку, розробити необхідні документи для подальшого розвитку Курісовської громади.

На жаль, через воєнний стан та  введені обмеження на фінансування будівництва, капітального ремонту та робіт з благоустрою не вдалося реалізувати  ряд запланованих на 2022 проектів, але ми будемо намагатися втілити їх в життя в подальшому.

Ми дякуємо за комунікацію нашим виборцям, адже ваші звернення дають можливість зробити наші села кращими. Слова вдячності висловлюємо усьому депутатському корпусу за розуміння й співпрацю та сподіваємось на таку ж активність у вирішенні питань і в подальшому.

 

З повагою, голова фракції «ВО «Батьківщина» в Курісовській сільській раді О.І.Чорновол

Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)