Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

07.12.2021

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,   депутати місцевих рад усіх рівнів!

Вітаю з державним святом – Днем місцевого самоврядування!

Від щирого серця, дорогі друзі і соратники, прийміть   слова поваги і вдячності за вашу нелегку,   але таку необхідну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати зусиль для їх вирішення –   не тільки почесна, а й, перш за все, відповідальна місія, особливо у складні часи реалізації адміністративно-територіальної реформи.

Сьогодні час об’єднуватися  у спільному прагненні зробити кожну територіальну громаду самодостатньою. Громади мають почувати себе гідно та захищено.

Наша мета – безпечна, потужна здорова Одещина, яка буде побудована завдяки зусиллям професійних представників місцевого самоврядування.

Висловлюю вдячність депутатам обласної, районних, міських, селищних та сільських рад; міським, селищним, сільським головам, всім працівникам місцевого самоврядування області, які відповідально  та віддано працюють на самоврядній ниві.

Цього святкового дня зичу вам миру, добра, терпіння, упевненності у власних силах та наполегливості в реалізації всіх планів на благо людей. Вірю в успіх нашої спільної справи!

Голова Одеської  обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький

Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)