Курісовська сільська рада

Березівського району Одеської області

04855 9 65 92

Телефон

ЗАПОБІГАННЯ ВЖИВАННЮ АЛКОГОЛЮ

20.09.2022

08 вересня 2022 року, в рамках проведення профілактичної роботи з суб’єктами пробації Березівським районним сектором №1 спільно з лікарем наркологом КЗ Березівської ЦРЛ Валерієм Чагуром проведено семінарське заняття з профілактики алкогольної залежності.

Як зазначив Валерій Чагур, проблема вжитку алкоголю дуже актуальна у наші дні адже від цього страждає  все суспільство. Багато хто навіть не здогадується, що фактично немає жодного органу, який не страждав би від спиртних напоїв. Особливо сильно алкоголь впливає на печінку, нирки, а також викликає хвороби серцево-судинної системи. У людей, які страждають на алкоголізм велика ймовірність психічних відхилень. Моторошні факти також говорять про вплив алкоголю на поведінку людини. Через спиртне відбуваються аварії, крадіжки, насильства, вбивства, а також самогубства.

По завершенню заходу учасникам семінару наголосили про те, що надмірне вживання алкоголю тягне за собою багато наслідків, як для добробуту й здоров’я самої людини, так і для тих хто її оточує. Людину називають людиною, коли вона спроможна відповідати за свої вчинки, поведінку, тримати у своїх руках особисту долю.

20220912 110357

Join Us Facebook
запитай у гіда
дія центрів 1 1
Photo1643367773 (4)